Kokkolan Latu
Kuntoliikunnan hyväksi vuodesta 1953 | #kokkolanlatu

Hallitus 2018


Kokkolan Latu Ry | Lue hallituksen terveiset | Hallitus | Talkooinfo | Rastimaja

Puh.johtaja: Ari Hämynen (040) 557 4833 ari.hamynen@anvianet.fi
Varajäsen/varapuheenjohtaja: Tapani Kulmanen (040) 5393425 kulmasentapani@gmail.com
Jäsen/jäsensihteeri: Satu Haikara (046) 833 6936 satu.haikara@eskoo.fi
Jäsen: Pekka Maasalo (050) 363 9009 pekka.maasalo@fmi.com
Jäsen: Timo Joki (050) 301 2239 jokitimo2@gmail.com
Jäsen: Mika Nopanen (050) 381 2969 mika.nopanen@edu.kokkola.fi
Jäsen: Toni Piispanen (040) 590 2779 piispanentoni@gmail.com
Jäsen: Sini-Marja Sangi (050) 5710 282 sini.sangi@hotmail.com
Jäsen: Joonas Tervola (050) 0759 720 jtervola@outlook.com
Varajäsen/rahastonhoitaja: Markku Kallvikbacka (040) 7343 718 markku.kallvikbacka@outlook.com
Varajäsen: Ilkka Jylhä (0400) 168 438 ilkka@jylhansuku.fi
Sihteeri: