Kokkolan Latu
Kuntoliikunnan hyväksi vuodesta 1953 | #kokkolanlatu

Hallitus 2019


Kokkolan Latu Ry | Lue hallituksen terveiset | Hallitus | Talkooinfo | Rastimaja

Puheenjohtaja: Ari Hämynen (040) 557 4833, ari.hamynen@anvianet.fi

Varajäsen / varapuheenjohtaja: Pekka Maasalo (050) 363 9009, pekka.maasalo@fmi.com

Jäsen / sihteeri: Pekka Junkala (050) 527 1670, pekka.junkala@hartman.fi                                  

Jäsen / jäsensihteeri: Satu Haikara (046) 833 6936, satu.haikara@eskoo.fi

Jäsen: Timo Joki (050) 301 2239, jokitimo2@gmail.com

Jäsen: Mika Nopanen (050) 381 2969, mika.nopanen@edu.kokkola.fi

Jäsen: Toni Piispanen (040) 590 2779, piispanentoni@gmail.com

Jäsen: Sini-Marja Sangi (050) 5710 282, sini.sangi@hotmail.com

Jäsen: Joonas Tervola (050) 0759 720, jtervola@outlook.com

Varajäsen / rahastonhoitaja: Markku Kallvikbacka (040) 7343 718 

Varajäsen: Ilkka Jylhä (0400) 168 438, ilkkaolavijylha@gmail.com